Alpaki Toruń

fluffy gang
Słoneczna 3, 87-162 Krobia

Fluffy Gang Alpaca

To wyjątkowe miejsce, gdzie pasja do hodowli alpak jest w centrum uwagi. Otoczone malowniczym krajobrazem, gospodarstwo tętni życiem dzięki stadu uroczych, puszystych alpak. Odwiedzający mogą poznać tajniki hodowli.

alpaki toruń
Mazurska 14, 87-100 Toruń

Alpaki Toruń

Pasja do alpak doprowadziła do stworzenia tego miejsca po wizycie w innej alpakarni. Po specjalistycznym szkoleniu założycielka przyjęła cztery alpaki. Alpakarnia oferuje terapię z wykorzystaniem tych niezwykłych zwierząt.

agapacos
Leszcze 14, 88-180 Leszcze

AgaPacos

Alpakarnia Agapacos to oaza spokoju, gdzie można doświadczyć terapii w obecności miękkich alpak. Te unikalne sesje łączą relaks z bliskością tych niezwykłych zwierząt, dostarczając ulgi i odprężenia.

tulalpaki
Broniewice 78, 88-160 Broniewice

TulAlpaki

Odkryj urok spacery z tymi uroczo utalentowanymi stworzeniami, świętuj wyjątkowe urodziny w ich towarzystwie, a także uwiecznij chwile w profesjonalnych sesjach fotograficznych. 

stacja alpak
Łąkowa 26, 86-014 Kruszyniec

Stacja Alpaki

Stacja Alpaki zapewnia nie tylko kontakt z tymi niezwykłymi zwierzętami, ale również możliwość pogłębienia wiedzy o nich. Dla tych, którzy szukają wyjątkowych doświadczeń, oferowane są sesje terapeutyczne z udziałem alpak.

alpaczka tryszczyn
Ks. J Hamerskiego 37, 86-011 Tryszczyn

Alpaczka Tryszczyn

Alpakarnia daje możliwość unikalnych spacerów w towarzystwie alpak. Oprócz tego, miłośnicy fotografii mogą korzystać z sesji w obecności tych uroczych stworzeń. Ośrodek organizuje również wydarzenia specjalne.

Przygotujemy dla Ciebie darmową ofertę !

Napisz do nas maila a my porównamy za Ciebie cenny we wszystkich alpakarniach i wyślemy Ci najelpszą ofertę. Dodatkowe promocje dla grup zorganizowanych !

Przeczytaj także: Rejestracja alpak w Polsce

Alpaki Toruń i okolice

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o tym, by spędzić czas z alpakami, Toruń i jego okolice mają dla Ciebie niesamowitą ofertę! Czy wiesz, że alpaki to jedne z najbardziej uroczych i przyjaznych stworzeń na tej planecie? A teraz wyobraź sobie spacery z alpaką w malowniczych zakątkach Torunia. Brzmi niesamowicie, prawda?

Niektóre gospodarstwa w okolicach Torunia umożliwiają nie tylko oglądanie tych pięknych zwierząt, ale także uczestniczenie w sesjach fotograficznych z nimi. Zdjęcia z alpaką przy zabytkowej starówce? Dlaczego by nie! Wiesz, może będziesz pierwszym wśród Twoich znajomych, który to zrobi!

Egzotyczne alpaki w Toruniu

Ale wracając do alpak… nie są one tylko urocze. Są również niezwykle spokojne i przyjazne, co sprawia, że są doskonałym towarzystwem na spacery czy pikniki. Gdybyś myślał o tym, by zorganizować niebanalną imprezę urodzinową, niektóre gospodarstwa oferują możliwość organizowania urodzin z alpakami. Zaskocz swoje pociechy lub siebie!

No dobrze, ale skąd wziąć informacje o takich miejscach? Otóż, wystarczy wpisać w wyszukiwarce „Alpaki Toruń” i z pewnością wyskoczy Ci kilka niesamowitych miejsc. Pamiętaj jednak, żeby sprawdzić opinie innych odwiedzających. To pomoże Ci wybrać to najlepsze miejsce, które spełni Twoje oczekiwania.

Nie czekaj zbyt długo. Alpaki w okolicach Torunia czekają na Ciebie! Daj się im oczarować i przeżyj niesamowitą przygodę w towarzystwie tych uroczych stworzeń.