Alpaki Gdańsk

Alpaka Team
Straszyńska 40, 80-180 Jankowo Gdańskie

Alpaka-team

Nasza przygoda z alpakami rozpoczęła się w 2013 roku. Te zwierzątka wypatrzyła w jednym z porannych programów TV, nieżyjąca już, nestorka rodu Demkowiczów. Parę dni później, siedem samiczek zmieniło miejsce zamieszkania i trafiło do nas.

Alpaki Bojano
Słoneczna, 84-207 Bojano

Alpaki Bojano

Gospodarstwo ALPAKI BOJANO to przede wszystkim hodowla alpak – ssaków pochodzących z Ameryki Południowej, charakteryzujących się śliczną, miękką, ciepłą i HIPOALERICZNĄ wełną.

Ranczo z pasją
Łowiecka 12, 83-047 Klonowo Górne

Ranczo z Pasją

Ranczo z pasją jest miejscem, gdzie nie tylko możesz odpocząć od codziennego zgiełku. Możesz też spędzić cudownie czas ze zwierzętami, pojeżdzić konno, poznać zwierzęta gospodarskie a także egzotyczne, wziąć udział w warsztatach edukacyjnych i rozwojowych.

Lawendowy domek alpaki
Kaplica 8b, 83-315 Kaplica

Lawendowy Domek Alpaki

Idealne miejsce odpoczynku w spokoju i koncercie ptaszków od rana do wieczora. Pobyt u nas umili wam kontakt z Alpakami, królikami a nawet kotami. Raz na dzień goście mogą pokarmić Alpaki.

Alpaki na kaszubach
29A Wybudowanie, 83-328, 83-328 Nowa Huta

Alpaki na Kaszubach

Pobyt u nas to wypoczynek i relaks w samym sercu Kaszub. Jesteśmy Gospodarstwem, które zajmuje się przede wszystkim hodowlą alpak i lam, puszystych i przemiłych zwierzaków, które są atrakcją dla naszych gości. 

Alpaki pomorze
Floriana Ceynowy 11, 84-110 Sławoszyno

Agroturystyka Alpaka Pomorze

Nasze zwierzęta, z którymi spędzicie tu czas, z pewnością dostarczą Wam mnóstwo radości i niezapomnianych wspomnień. Agroturystyka w Sławoszynie to miejsce, gdzie można nabrać oddechu, wypełnić się spokojem i czerpać z tego, co najlepsze w naturze.

Drużyna czarnego Piotrusia
Kaliska Kościerskie 52, 83-400 Kościerzyna

Alpaki- Drużyna Czarnego Piotrusia

To urokliwe miejsce, gdzie alpaki wędrują po zielonych łąkach, a odwiedzający mają okazję poznać te łagodne stworzenia z bliska. Doskonałe miejsce dla miłośników natury i zwierząt.

Przygotujemy dla Ciebie darmową ofertę !

Napisz do nas maila a my porównamy za Ciebie cenny we wszystkich alpakarniach i wyślemy Ci najelpszą ofertę. Dodatkowe promocje dla grup zorganizowanych !

Alpakarnie w Gdańsku i okolicy

Wiesz, co łączy egzotyczne, południowoamerykańskie zwierzę z jednym z najpiękniejszych polskich miast? Jeśli myślisz o alpakach w Gdańsku, jesteś absolutnie trafiony! Ale dlaczego te cudowne stworzenia zdecydowały się osiedlić w tak odległym miejscu od swojego ojczystego kraju? Zgadza się – chodzi o nas, ludzi, którzy zakochali się w alpakach i postanowili przybliżyć je również Tobie.

Skoro jesteś tutaj, zakładam, że także jesteś ciekawy tych uroczych, puszystych zwierząt. Czy kiedykolwiek miałeś okazję głaskać alpakę? Jeśli nie, wyobraź sobie, że jest to jak dotykanie chmurki. Serio! Dlatego tak wiele osób w Gdańsku decyduje się na spędzenie czasu z nimi. Ale gdzie dokładnie w Gdańsku możesz spotkać alpaki?

No dobrze, przedstawmy to od innej strony. Dlaczego by nie połączyć zwiedzania pięknego Gdańska z odwiedzinami gospodarstwa z alpakami? Brzmi kusząco, prawda? Nie tylko poznasz historię miasta, ale także zyskasz nowe, niezapomniane doświadczenia.

Egzotyczne alpaki w Trójmieście

A co sądzisz o tym, by nauczyć się czegoś więcej o pielęgnacji tych zwierząt? Wielu hodowców w Gdańsku oferuje warsztaty, podczas których uczestnicy dowiadują się, jak dbać o alpaki, jakie mają potrzeby, a także poznają różne ciekawostki na ich temat. Mam na myśli rzeczy takie jak ich dieta, tryb życia czy nawet charakter! Zdumiewające, ile można się nauczyć, prawda?

Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany, to pomyśl o tym, jak wspaniałe zdjęcia mógłbyś zrobić z alpaką obok siebie. Gdańskie farmy często organizują spacery z alpakami, co jest nie tylko relaksujące, ale także daje okazję do zrobienia naprawdę oryginalnych zdjęć!

Na koniec, jeśli masz dzieci, nic nie porówna się do radości i śmiechu, kiedy będą one karmić i bawić się z alpakami. Jest to doskonała okazja, by oderwać je od ekranów i dać im możliwość kontaktu z naturą.

Alpaki Gdynia

Wiecie, co jest niesamowite? Spacerujące, puszyste chmurki tuż przy Bałtyku! Tak, mówię o uroczych alpakach, które stały się prawdziwą atrakcją w Gdyni. Może i Wy spotkaliście się z nimi podczas jednego z letnich spacerów nad morzem? Jeśli nie, to już najwyższy czas!

Wyobraźcie sobie chwilę relaksu, podczas której możecie dotknąć miękkiego futra alpaki, nakarmić ją, a nawet przejść się z nią na smyczy! Zdarzało Wam się kiedyś myśleć o tym, jakie to uczucie? Cóż, w Gdyni wiele farm oferuje taką przygodę. I powiem Wam, to doświadczenie warte jest każdej chwili. Dlaczego? Bo to po prostu magia!

I nie, nie przesadzam. Alpaki nie tylko zachwycają wyglądem, ale także charakterem. Są spokojne, przyjazne i ciekawe świata. Przez chwilę możecie zapomnieć o codziennym zgiełku, wchłonąć się w ich towarzystwo i… no właśnie, poczuć magię. Więc jeśli jesteście w Gdyni, dajcie się oczarować tymi niezwykłymi zwierzętami.