Alpaki Koszalin

alpaki terapeuciaki
Koszalin, 75-003 Koszalin

Alpaki Terapeuciaki

Jeżeli szukasz radości i terapeutycznego relaksu w Koszalinie i okolicach, to właśnie nasza mobilna alpakarnia jest dla Ciebie! Przez lata specjalizowaliśmy się w dostarczaniu radości, ale i konkretnej pomocy przez nasze wspaniałe alpaki.

sosnowe wzgórza
Sierakowo Sławieńskie 1a, 76-004 Sierakowo Sławieńskie

Sosnowe wzgórza

Nie jesteśmy tylko alpakarnią. Zapraszamy do kontaktu z naszą menażerią przyjaznych zwierząt – od 13 alpak po papugę Fredkę i węża Tomka – wszystko to w scenerii naszych Sosnowych Wzgórz i krystalicznie czystej rzeczki. 

alpaki gleznowo
Gleźnowo 10, 76-156 Gleźnowo

Siedlisko Gleźnowo

Nasza alpakarnia nie jest tylko miejscem kontaktu z tymi uroczy alpakami, ale także doskonałą bazą wypadową na rowerowe wycieczki i żeglarskie przygody w pobliskim Centrum Sportów Wodnych.

stajnia leonardo
Dargikowo 28, 78-200 Białogard

Stajnia Leonardo

Odkryj pasję jeździectwa w rodzinnej stajni „Leonardo”, gdzie miłość do koni jest naszym motorem. Bez względu na wiek czy doświadczenie, zapraszamy do nauki jazdy konnej oraz relaksujących przejażdżek.

Przygotujemy dla Ciebie darmową ofertę !

Napisz do nas maila a my porównamy za Ciebie cenny we wszystkich alpakarniach i wyślemy Ci najelpszą ofertę. Dodatkowe promocje dla grup zorganizowanych !

Szukasz więcej alpakarni ?

Zobacz stronę, gdzie przygotowaliśmy specjalny ranking alpakarni w województwie Zachodniopomorskim. Dowiedz się, które z nich
są najbardziej polecane  i wybierz idealne miejsce dla siebie i swojej rodziny!

Przeczytaj także: Strzyżenie alpak

Alpaki Koszalin i okolice

Wyobraź sobie, że masz możliwość spędzenia dnia z jednym z najbardziej chillujących stworzeń na tej planecie. Nie, nie mówię o twoim leniwym kuzynie, ale o alpakach! Taaak, te urocze, puszyste istoty są jak antidotum na stres i szarość dnia codziennego.

Nie musisz jechać do Andów, żeby się z nimi zaprzyjaźnić. Co tu dużo mówić, są miejsca w okolicach Koszalina, które oferują różne atrakcje związane z tymi zwierzakami. Czy wiesz, że alpaki to doskonałe kompanie na spacer?

Jeśli jesteś rodzicem i zastanawiasz się, jak zafundować dzieciom niezapomniane przeżycia, to wycieczki z alpakami w Koszalinie są strzałem w dziesiątkę. Ale spokojnie, to nie tylko atrakcja dla maluchów. Nawet jeśli jesteś na etapie „już nie dla mnie te bajki”, zobaczysz, że towarzystwo alpaki wprowadzi Cię w niesamowicie pozytywny nastrój.

No i nie zapominajmy o alpakioterapii! To nie sci-fi, to prawdziwa forma relaksu. Czujesz, jak stres opuszcza twoje ciało, a zastępuje go spokój, który emanuje od tych stworzeń. No nie mówcie, że to nie brzmi kusząco?

A dla tych, którzy lubią coś więcej niż tylko spacery i relaks, są też warsztaty w Koszalinie i okolicy. Możesz nauczyć się podstaw przędzenia wełny alpaki, co jest niesamowicie fascynujące i jeszcze bardziej zbliży Cię do tych cudownych zwierząt.

Więc jeżeli szukasz sposobu na urozmaicenie swojego weekendu, już wiesz, co zrobić. To doświadczenie, które na pewno zostanie z tobą na długo!