Alpaki Kraków

coniraya
Władysława Zakrzeńskiego 48, 32-091 Sieborowice

Coniraya

W sercu naszej alpakarni czekają na Ciebie niezapomniane chwile w towarzystwie tych uroczych stworzeń. Przyjdź i doświadcz relaksującej alpakoterapii, uczestnicz w sesji fotograficznej z alpakami, a także odkryj tajniki przędzenia wełny.

jeziorkowo
Ciekowiec 50, 31-998 Kraków

Gospodarstwo Jeziorkowo

Odkryj nasze urokliwe MINI ZOO, gdzie alpaki przechadzają się obok kóz, owiec i innych zwierząt! Zapraszamy do wzięcia udziału w relaksujących spacerach z alpakami, terapeutycznych sesjach alpakoterapii oraz zooterapii.

alpaca park
Przebieczany 580, 32-020 Wieliczka

Alpaki z Winnego Wzgórza

Nasza oaza pełna alpak to doskonałe miejsce dla małych odkrywców, gdzie możliwe jest nie tylko karmienie tych cudownych stworzeń, ale także spacerowanie z nimi bok w bok. Zachęcamy do doświadczenia alpakoterapii.

alpaca home
Krzyszkowice 24, 32-445 Krzyszkowice

Alpaca Home & Restaurant

Odkryj nasze urokliwe zagrody z alpakami, a następnie zrelaksuj się w naszej restauracji. Odwiedź nas w weekendy, a jeśli planujesz większe spotkanie, zarezerwuj termin od czwartku do piątku i uczcij swoje wyjątkowe chwile.

alpaca country
Jana Matejki 220, 32-720 Nowy Wiśnicz

Alpaca Country

W sercu naszej oazy spotkasz alpaki, zwierzęta o łagodnej naturze, które oferują chwile spokoju i relaksu. W ich towarzystwie doświadczysz terapeutycznego spokoju, lecz pamiętaj o zachowaniu ciszy, by nie zakłócić ich codziennej rutyny.

Jaśkowy sad
Dworska 2A, 32-860 Czchów

Jaśkowy Sad

Każdy, niezależnie od wieku czy kondycji, może doświadczyć magii kontaktu z łagodnymi alpakami. Po chwilach spokoju w towarzystwie naszych zwierząt, zapraszamy do naszego urokliwego baru na słodki przysmak czy posiłek.

Przygotujemy dla Ciebie darmową ofertę !

Napisz do nas maila a my porównamy za Ciebie cenny we wszystkich alpakarniach i wyślemy Ci najelpszą ofertę. Dodatkowe promocje dla grup zorganizowanych !

Zobacz także: Alpaki w Małopolsce

Alpaki w Krakowie i okolicy

Czy wiesz, że Kraków to nie tylko smoki, Wawel i pierogi, ale także… alpaki? Tak, tak, dokładnie tak! Te pluszowe, urocze stworzenia, które wyglądają jak przytulanki w skali 1:1, mogą stać się Twoimi najlepszymi przyjaciółmi na jedno popołudnie. Pytasz gdzie? Śledź dalej!

Kiedy ostatnio miałeś okazję spędzić czas na łonie natury, a przy tym w towarzystwie zwierząt, które wyglądają jakby wyszły prosto z kreskówki? Alpaki, ze swoją ciekawą fryzurą i spokojnym spojrzeniem, są niczym stworzenia z innego świata, które postanowiły zawitać do Krakowa i jego okolic.

Farma alpak Kraków

Nie daleko Krakowa, kilka ferm oferuje możliwość spędzenia czasu z alpakami, karmienia ich, a nawet wspólnych spacerów. Wyobraź sobie, że idziesz sobie spokojnym krokiem, a tuż obok ciebie – alpaka, której ciekawość nie zna granic! Jakbyś czuł się idąc z alpaką przez Rynek Główny? Niestety, to raczej mało prawdopodobne, ale w okolicach Krakowa – czemu nie?

Spacer z alpakami Kraków

Wyobraź sobie sytuację: maszerujesz sobie spokojnie po Plantach w Krakowie, a obok Ciebie kroczy… alpaka. Brzmi jak z kreskówki, prawda? A jednak! Kraków zaskakuje nie tylko zabytkami, ale także niecodziennymi atrakcjami takimi jak… właśnie! Spacery z alpakami.

Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, by zamiast klasycznego spaceru z psem, zrobić to z alpaką? Ja też! I wiecie co? W Krakowie to możliwe! Te zwierzęta, które bardziej kojarzą się z górami Ameryki Południowej, zyskały ostatnio ogromną popularność w naszej ojczyźnie. A dlaczego nie? Są przecież urocze, łagodne i… mają tę niesamowitą fryzurę, która przypomina mi moje włosy po przebudzeniu.

Jeśli myślisz o czymś nietypowym podczas Twojego kolejnego pobytu w Krakowie, to takie alpakowe przygody są tym, czego potrzebujesz. I powiem Ci coś – to nie tylko dla dzieci. Dorosłym też potrafi dostarczyć sporo emocji. Kto wie, może odkryjesz w sobie nową pasję?

Więc, kiedy planujesz swój następny wyjazd do Krakowa? A może jesteś stąd i jeszcze o tym nie wiedziałeś? Teraz już wiesz, co robić. Zresztą, kto by nie chciał poczuć się jak eksplorator na środku krakowskiego Rynku, prowadząc za smyczą alpakę? Brzmi jak plan na weekend!